Kurulduğumuz Günden Bu Yana Diyarbakır'da Alternatif Çözümler Üretiyoruz

ALIM-SATIM HİZMETLERİ

Genel gayrimenkul piyasasında konut-işyeri-arazi v.b. tüm gayrimenkullerin alım/satımına aracılık etmek bir başka değişle alıcı/satıcı ya da her ikisinin birden müşavirliğini yürütmekteyiz.

KİRALAMA HİZMETLERİ

Genel gayrimenkul piyasasında konut-işyeri-arazi v.b. tüm gayrimenkullerin kiralanmasında aracılık etmek bir başka değişle kiraya veren/kiracı ya da her ikisinin birden müşavirliğini yürütüyoruz.

YATIRIM DANIŞMANLIĞI

Gerçek Kişi yada Kurumların verecekleri gayrimenkul yatırım kararı sonrası, onlara reel piyasada işin en uygun bölge ve fiyat konularda danışmanlık hizmeti vermekteyiz

PORTFÖY YÖNETİMİ

Gerçek kişi ya da kurumların gayrimenkulün alımı, satımı, kiralanması ve mülkiyette bulunduğu sürece zaruri yasal işlemlerinin (vergi, harç, elektrik, su, doğalgaz, sigprta v.s.) yürütülmesini yapıyoruz.

EKSPERTİZ HİZMETİ

Konut-İşyeri-Arazi v.b. tüm gayrimenkulün reel satış ya da kiralamaya dair gerçek değerlerinin tespiti hizmetini profesyonel olarak vermekteyiz.

HARİTADAN EMLAK ARA

Bölgemizde İlk Kez uygulamaya koyulan Google Haritalarını kullanarak emlak arama kriterlerini getirerek, siz ziyaretçilerimize daha iyi hizmet vermek için yanınızdayız.
Peyas Mahallesi, 245. Sk., 21070 Kayapınar/Diyarbakır, Türkiye

Son İlanlarımız