Biz Kimiz?

Online Emlak Ara, tamamen yerli sermaye ile kurulan şirketimiz Çağrı Tasarım ve Teknoloji firmasının alt kuruluşudur. 2011 yılından bu yana teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, kendisini her zaman güncellemeyi görev haline getirmektedir

Türkiye’deki en kapsamlı ve en temiz kodla yazılmış tamamen kullanıcı dostu, onlineemlakara.com’da emlakçılara büyük fırsatlar sunuyoruz.

Online Emlak Ara ile aynı zamanda, Firmanızın kurumsal kimliğini ön plana çıkartarak, ziyaretçilerinizle anlık iletişim kurabileceksiniz. Emlak Web Sitemiz CANVAS Mobil uyumlu olup, TÜM CİHAZLARDA kendisini otomatik olarak adapte eder. Ziyaretçiler aradıkları emlağı Google haritalarında arama kriterlerine göre özelleştirerek, karşılaştırma ekranlarında kendilerine uygun olan emlağı bulabilir, ilgili emlağın emlak danışmanı/emlakçısı ile anlık olarak iletişime geçebilecektir.

Emlaklarınız Google Map İle Entegreli

Online Emlak Ara, Google haritalarıyla % 100 entegre edilmiştir. Emlak Ara sekmesine tıkladığınızda burada bölgenize dair Emlakların listesini göreceksiniz. Her bir alana tıkladığınızda oradaki Emlakların bir alt detayına iniyorsunuz, emlak sayısı azaldıkça bölgelerin emlak iconları ortaya çıkmaya başlıyor.  İconun üstüne tıkladığımızda emlağın detaylarını görebiliyorsunuz.

Haritayı istediğiniz gibi özelleştirebilir, kendi lokasyonunuza göre tercihlendirebilirsiniz. Sağ üst köşede bulunan (+) ve (-) tuşlarını kullanarak, haritayı büyütüp küçültebilirsiniz.

Emlak Karşılaştırma Ekranı

Ziyaretçilerimizin en çok kullanacağı alan KARŞILAŞTIRMA alanıdır. Aynı anda 4 adet emlağı arama kriterlerine göre karşılaştırabileceksiniz. Gerekirse detayına girip sorgulayabilecek, ilgili emlağın danışmanı ile anlık iletişime geçebilirsiniz. Tek yapmanız gereken EMLAK ara SAYFASINDAN tercih ettiğiniz emlağı «KARŞILAŞTIRMA LİSTEME EKLE» butonuna tıklamanız yeterlidir.

Hızlı İletişim

Online Emlak Ara’nın olmazsa olmazı HIZLI İLETİŞİM araçları web sitemizin temel direğidir. Burada canlı Whatsapp Destek Hattı nın yanı sıra,  her ilanın yanında KİMİNLE MUHATAP olacağınıza dair DANIŞMAN/EMLAKÇI  bilgilerine ulaşabilir, DANIŞMANLARLA/EMLAKÇILARLA  canlı olarak iletişime geçebileceksiniz.

Cevap Yazın