Türkiye’nin en canlı Google arama entegrasyonlu Emlak Arama Sitesi onlineemlakara’dan emlakçılara büyük fırsatlar.

Kullanıcı dostu, tamamen özelleştirilebilir emlak arama modülümüzde aynı zamanda firmanızın kurumsal kimliğini de ön plana çıkartabileceksiniz.

Google Entegrasyonu

Tüm cihazlarda kendisini optimize eden onlineemlakara, Google haritalarıyla % 100 entegre edilmiştir. Emlak Ara sekmesine tıkladığınızda burada bölgenize dair Emlakların listesi gelecek, her bir alana tıkladığınızda oradaki Emlakların bir alt detayına gireceksiniz, iconun üstüne tıkladığımızda emlağın detaylarını görebiliyoruz.

Gelişmiş Arama

Emlak aramada yer alan GELİŞMİŞ ARAMA ÖZELLİĞİ ile arama işlevselliğini istediğimiz şekilde daraltabilirsiniz. (Satılık, kiralık, haritada bölgesel, minimum fiyat, maksimum fiyat, minimum oda sayısı, maksimum oda sayısı, emlağın tipi (arsa, konut, arazi, devremülk….) Emlak arama kriterlerini sınırsız olarak özelleştirebilirsiniz.  GELİŞMİŞ ARAMA ÖZELLİĞİ’nde yaptığınız tüm değişiklikler aynı anda hem haritada, hem de listede değişir.

Karşılaştırma

Ziyaretçilerinizin en çok kullanacağı alan KARŞILAŞTIRMA alanı ile aynı anda 4 adet emlağı arama kriterlerine göre karşılaştırabilecekler. Gerekirse detayına girip sorgulayabilecek, ilgili emlağın danışmanı ile anlık iletişime geçebileceklerdir. Tek yapmaları gereken EMLAK ara SAYFASINDAN tercih ettikleri emlağı «KARŞILAŞTIRMA LİSTEME EKLE» butonuna tıklamaları yeterli.

Hızlı İletişim

Firmalarının olmazsa olmazı HIZLI İLETİŞİM araçları onlineemlakara’nın temel direğidir. Burada canlı Whatsapp Destek Hattı nın yanı sıra, her ilanın yanında KİMİNLE MUHATAP olacağına dair DANIŞMAN  bilgileri ile canlı olarak iletişime geçebilecektir.

Ziyaretçilerin emlakçılar ve emlak danışmanlarını takip edebileceği özel alanlar oluşturduk. Ziyaretçiler anlık olarak emlakçı/danışmanlar ile iletişime geçebilecekler.  Aynı zamanda firmanızın kurumsal kimliğini de ön plana çıkartmış olacaksınız.

Nasıl Giriş Yapacaksınız?

onlineemlakara‘ya giriş yapmak çok kolay. Öncelikle ücretsiz olarak kayıt olmalısınız. Üyeliğinizin onaylanmasının ardından HESABIM sekmesinden İLK İLANINIZI girerken abone seçeneklerinden birisini tercih etmeniz yeterli olacaktır.

Emlak Girişi Zor mu?

Gayrimenkulünüzü girmek sadece 1 dakika sürecektir. Hatta eliniz pratikleştiğinde daha da çabuk gireceksiniz. Burada tek yapmanız gereken google entegrasyonu için adresin tam olarak bilinmesidir.

Ne Kadar Ödeyeceğim?

onlinemlakara‘da ilk5 giriş ücretsizdir. Burada 4 paketten size en cazip olanı seçmeniz yeterlidir;

 

 

  1. Ücretsiz Paket: 10 listeleme/1 Yıl/1 Danışman
  2. Gold Paket: 1000 listeleme /1 Yıl/ 4 danışman 250,00 ₺
  3. Premium Paket: Sınırsız listeleme + Premium Rozet/2 Yıl/ Sosyal Medya Reklamı / 10 danışman 500,00 ₺
  4. Web Premium Paket: Sınırsız listeleme + Premium Rozet/2 Yıl/ Sosyal Medya Reklamı / Sınırsız danışman/Web Tasarımı/ 999,00 ₺

 

 Tam Kapsamlı Başlama Tarihi

Aktif olarak çalışan onlineemlakara, 18 Mart 2019 tarihinden itibaren sosyal medya ve görsel medya reklamları ile Türkiye genelinde tam kapsamlı olarak çalışmaya başlayacaktır.

 

 

Emlak Girişi Yaparken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Hemen Başlayın

 

Yanıt Bırakın