Türkiye’nin en canlı Google arama entegrasyonlu Emlak Arama Sitesi onlineemlakara’dan emlakçılara Web Siteli fırsat

Emlakçılara Özel Fırsatlar

Profesyonel web tasarımlara imza atan partner ortağımız Çağrı Tasarım’ın özverili çalışmasıyla; Emlakçılara/Emlak Danışmanlarına özel, kullanıcı dostu, tamamen özelleştirilebilir, Google Map Emlak Arama Modüllü web tasarımıyla aynı zamanda firmanızın kurumsal kimliğini de ön plana çıkartabileceksiniz.

Online Emlak Ara Entegrasyonu

Profesyonel emlak sitesi satın alan emlakçılarımıza/emlak danışmanlarımıza özel fiyatla sunuyoruz. Böylece hem kendilerine ait tam kurulumlu web siteleri olacak, hem de emlakara entegrasyonu ücretsiz sunulacaktır. İşte özelliklerden bazıları;

 1. Haritadan Emlak Arama
 2. Çevresel (3D) Görüntü
 3. Sınırsız Görsel Ekleme
 4. Emlak Karşılaştırma Modüllü
 5. Danışmana Göre Emlak Listeleme
 6. İlan/Emlak Gönderme
 7. Danışman İle Hızlı İletişim
 8. Kurumsal E-Posta
 9. Favori Listeleme
 10. Benzer İlanlar
 11. Mortgage Hesaplama
 12. Premium Emlak Özelliği
 13. Sosyal Medya + Whatsapp
 14. Emlak Görme Zamanı Belirleme
 15. Sınırsız Hosting
 16. onlineemlakara entegresi
 17. Anlık Seo
 18. Çoklu Tasarım
 19. Emlak Harici/Dahili Özellikler
 20. Fiyat Yanı Özellik Tanımlama
 21. Özel Teklifli Emlak
 22. Emlak Zamanı Belirleme Modülü
 23. Projeler Sayfası
 24. Hizmetler/Kampanyalar Sayfası
 25. Pro Blog
 26. Hakkımızda/İletişim
 27. Cache Wp
 28. Ajax Hızlı Arama
 29. Anti-Spam
 30. 7/24 Canlı Destek

Yıllık Ödeme Tutarı

Şayet bizimle çalışmaya devam ederseniz, yıllık ödeme tutarınız sadece 225,00 ₺ + KDV. dir.

Google Entegrasyonu

Tüm cihazlarda kendisini optimize eden onlineemlakara, Google haritalarıyla % 100 entegre edilmiştir. Emlak Ara sekmesine tıkladığınızda burada bölgenize dair Emlakların listesi gelecek, her bir alana tıkladığınızda oradaki Emlakların bir alt detayına gireceksiniz, iconun üstüne tıkladığımızda emlağın detaylarını görebiliyoruz.

Gelişmiş Arama

Emlak aramada yer alan GELİŞMİŞ ARAMA ÖZELLİĞİ ile arama işlevselliğini istediğimiz şekilde daraltabilirsiniz. (Satılık, kiralık, haritada bölgesel, minimum fiyat, maksimum fiyat, minimum oda sayısı, maksimum oda sayısı, emlağın tipi (arsa, konut, arazi, devremülk….) Emlak arama kriterlerini sınırsız olarak özelleştirebilirsiniz.  GELİŞMİŞ ARAMA ÖZELLİĞİ’nde yaptığınız tüm değişiklikler aynı anda hem haritada, hem de listede değişir.

Karşılaştırma

Ziyaretçilerinizin en çok kullanacağı alan KARŞILAŞTIRMA alanı ile aynı anda 4 adet emlağı arama kriterlerine göre karşılaştırabilecekler. Gerekirse detayına girip sorgulayabilecek, ilgili emlağın danışmanı ile anlık iletişime geçebileceklerdir. Tek yapmaları gereken EMLAK ara SAYFASINDAN tercih ettikleri emlağı «KARŞILAŞTIRMA LİSTEME EKLE» butonuna tıklamaları yeterli.

Hızlı İletişim

Firmalarının olmazsa olmazı HIZLI İLETİŞİM araçları onlineemlakara’nın temel direğidir. Burada canlı Whatsapp Destek Hattı nın yanı sıra, her ilanın yanında KİMİNLE MUHATAP olacağına dair DANIŞMAN  bilgileri ile canlı olarak iletişime geçebilecektir.

Ziyaretçilerin emlakçılar ve emlak danışmanlarını takip edebileceği özel alanlar oluşturduk. Ziyaretçiler anlık olarak emlakçı/danışmanlar ile iletişime geçebilecekler.  Aynı zamanda firmanızın kurumsal kimliğini de ön plana çıkartmış olacaksınız.

Nasıl Giriş Yapacaksınız?

onlineemlakara‘ya giriş yapmak çok kolay. Öncelikle ücretsiz olarak kayıt olmalısınız. Üyeliğinizin onaylanmasının ardından HESABIM sekmesinden İLK İLANINIZI girerken abone seçeneklerinden birisini tercih etmeniz yeterli olacaktır.

Emlak Girişi Zor mu?

Gayrimenkulünüzü girmek sadece 1 dakika sürecektir. Hatta eliniz pratikleştiğinde daha da çabuk gireceksiniz. Burada tek yapmanız gereken google entegrasyonu için adresin tam olarak bilinmesidir.

Yanıt Bırakın