onlineemlakara-logo-01

Yaklaşımlarımız

Biz Kimiz

Tamamen yerli sermaye ile kurulan şirketimiz Çağrı Tasarım ve Teknoloji firmasının alt kuruluşudur. 2011 yılından bu yana teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, kendisini her zaman güncellemeyi görev haline getirmektedir.

Hikayemiz

Vizyonumuz

Teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek, önümüzdeki 2 yıl içerisinde Türkiye'nin en büyük online emlak siteleri arasına girmektir.

Ekibimizi Tanıyın

Çağrı Teknoloji, Neden İş Güvenliği ve Online Emlak Ara'da toplam 26 personelimiz ile sizlere hizmet vermek için gece gündüz çalışıyoruz.

h-karaca-001

Hüseyin KARACA

Kurucu & CEO

İş Güvenliği Uzmanı olarak asıl görevini Neden İş Güvenliği alanında eğitim/uzaktan eğitim ve seminerlerle devam eden Karaca, aynı zamanda web/grafik tasarım alanında da çalışmalarına devam etmektedir.

s-dere-001

Salih Dere

Başkan Yardımcısı

Online Emlak Ara'nın mimarlarından olan Dere, Grafiker olarak Çağrı Teknoloji ekibinin başında profesyonel tasarımlara imza atmayı başardı. Online Emlak Ara ile Türkiye'nin en büyük emlak sitesi olma yolunda çalışmalarına devam ediyor.

a-efler-001

Arif Efler

Şirket Müdürü

Tüm şirketlerimizin genel müdürü pozisyonunda olan Efler, aynı zamanda A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı olarak Neden İş Güvenliği eğitim danışmanı olarak çalışmalarına devam ediyor.

Tek adımda emlak kaydı...

Tüm emlak firmaları için listeleme yapmak çok kolay.